22 113 14 87 hello@nativesworld.pl

Wyjazdy językowe z native speakerami dla dzieci i młodzieży

Przełamuj bariery, doskonal komunikację, zdobywaj świat!

Native speakerzy z całego świata

Zajęcia są prowadzone przez młodych lektorów m.in. z USA, UK, Australii, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Niemiec i Austrii. Dzięki różnorodnemu pochodzeniu naszych Native Speakerów nasi podopieczni mają możliwość osłuchania się różnorodnych akcentów, a przede wszystkim praktykowania języka w różnych okolicznościach.

Nawet dwa języki obce w jednym miejscu

Nasza oferta zawiera wyjazdy dwujęzyczne, podczas których Twoje dziecko będzie nie tylko doskonalić język angielski, ale także przełamie barierę i poprawi komunikację w języku niemieckim lub hiszpańskim.

Zajęcia indywidualne

Wyjazdy polegają na indywidualnych zajęciach 1:1 i 2:1 z native speakerami w warunkach immersji językowej. Każdy dzień uwzględnia sesje 1:1 i 2:1 z native speakerem, które mają na celu pokonanie bariery językowej, poznanie poziomu językowego, poszerzenia zasobu słów, a także ćwiczenia komunikacji i myślenia w języku obcym.

Na wyjeździe NativesWorld

Twoje dziecko:
 • Pokona strach przed mówieniem w języku obcym
 • Zdobędzie płynność w mówieniu w dwóch językach obcych
 • Pozna różne kultury i tradycje, osłucha się wielu akcentów
 • Stanie się bardziej otwarte i pewne siebie
 • Pozna ludzi z całego świata i przeżyje wspaniałą przygodę
 • Poprawi umiejętność słuchania, zapamiętywania i reagowania w języku obcym

Nasze wyjazdy

Wyjazdy językowe dla dzieci i młodzieży

prowadzimy w następujących językach:

Język angielski

Oficjalny język każdego wyjazdu

W przypadku wyjazdów 2 dwujęzycznych jest językiem oficjalnym, w którym prowadzone są wszystkie zajęcia, włącznie z nauką drugiego języka np. nauka języka hiszpańskiego oraz niemieckiego odbywa się w języku angielskim.

Język hiszpański

Język dodatkowy

Hiszpański stanowi około 30% czasu spędzonego z językiem podczas obozu. Uczestnicy uczą się hiszpańskiego po angielsku. Taka praktyka pozwala doskonalić umiejętności językowe i rozwinąć struktury w mózgu odpowiadające za płynne mówienie w dwóch językach równocześnie.

Język niemiecki

Język dodatkowy

Niemiecki stanowi około 30% czasu spędzonego z językiem podczas obozu. Uczestnicy uczą się niemieckiego po angielsku. To doświadczenie pomaga rozwijać myślenie i koncentrację.

Nie przegap najniższej ceny!

teraz zniżka -300 zł

NativesWorld

Wyjazdy językowe dla dzieci i młodzieży inne niż wszystkie

Nauka przez konwersacje

Zajęcia z native speakerami są prowadzone w warunkach immersji językowej, bez podręczników i testów.

Nacisk na mówienie

W NativesWorld stawiamy na komunikację, umiejętności miękkie i rozwijanie pewności siebie.

2 języki obce w jednym miejscu

Językiem oficjalnym organizowanych wyjazdów jest język angielski. W ofercie mamy wyjazdy dwujęzyczne, tj. angielsko-hiszpańskie, lub angielsko-niemieckie.

Indywidualne podejście do nauki

Kładziemy nacisk na zindywidualizowane zajęcia w modelu 1:1 i 2:1. Dużym plusem wyjazdów NativesWorld jest prowadzenie zajęć w bardzo małych grupach pozwalających na nawiązanie relacji.

70 godzin kontaktu z językiem

NativesWorld to intensywne wyjazdy językowe, mające na celu poprawę komunikowania się w języku obcym oraz nabranie pewności siebie.

Partnerskie podejście

Wyjazdy z NativesWorld są prowadzone przez młodych lektorów. Nie tworzymy sztywnej relacji nauczyciel-uczeń. Nasze wyjazdy to przede wszystkim przyjacielska atmosfera i wspaniała przygoda.

W NativesWorld

uczymy języka hiszpańskiego i niemieckiego po angielsku!

NativesWorld to nie tylko nauka

to przede wszystkim zabawa w międzynarodowym środowisku
Wyjazdy językowe nad jeziorem

Jezioro

Jezioro z prywatną plażą i wodnym torem przeszkód to świetna atrakcja dla dzieci szczególnie w gorące dni (Pałac w Cieszynie)

Konkursy i zabawy na obozie językowym

Talent Show i Konkursy

Sesje wieczorne są bogate w różne konkursy, quizy oraz talent show w tym Karaoke – wszystko oczywiście w języku obcym.

Nauka jazdy konnej w NativesWorld

Stadnina Koni

Dla uczestników zorganizowany będzie przejazd bryczką oraz (dla chętnych) nauka jazdy konnej (Cierszewo i Kobylniki).

Zajęcia sportowe na obozie językowym NativesWorld

Olimpiada i zagraniczne sporty

Podczas wyjazdów organizowana jest olimpiada z medalami i masą ciekawych konkurencji. Do tego będziemy próbować zagranicznych sportów jak baseball i polo na trawie.

Obóz językowy ze spływem kajakowym

Kajaki

Dodatkową atrakcją jest spływ kajakowy – to niezapomniana przygoda i widoki zapierające dech w piersiach!

Brudzeński Park Narodowy

Wycieczki i inne atrakcje

Podczas wyjazdów organizowane są wycieczki piesze np. do Brudzeńskiego Parku Narodowego. Każdy wyjazd to moc atrakcji, każdy dzień jest pełen aktywności nie tylko językowych, ale też fizycznych 🙂

Chwile uchwycone na wyjeździe

Wyjazdy językowe dla dzieci i młodzieży NativesWorld są bogate w masę wspomnień

NativesWorld vs. inne wyjazdy językowe

Sprawdź na czym polega unikalność wyjazdów NativesWorld

W NativesWorld lektorzy to native speakerzy

Podopieczni uczą się żywego języka, akcentu i wyrażeń potocznych, które są specyficzne dla danego kraju. Wyzwaniem dla uczestników naszych wyjazdów jest brak możliwości rozmowy w języku polskim, skutkuje to szybszym przełamaniem bariery i otworzeniem się na komunikację, a także myślenie w języku obcym.. Podczas rozmowy z native speakerem dziecko szczególnie ćwiczy rozumienie ze słuchu. Taka forma nauki języka jest często niedostępna na tradycyjnych wyjazdach.

NativesWorld to praktyka dwóch języków

Na wyjazdach dwujęzycznych uczymy języka obcego, hiszpańskiego lub niemieckiego, wykorzystując do tego język angielski. Dzieci muszą wyjść ze swojej strefy komfortu, przyśpiesza to rozwój językowy oraz poprawia koncentrację i szybkość myślenia.Nie trzeba wysyłać dziecka na dwa obozy żeby mogło praktykować mówienie w dwóch językach.

NativesWorld to nauka przez konwersacje

W Nativesworld zajęcia opierają się głównie na rozmowach. Nie uczymy gramatyki, ani teorii. Nie robimy testów. Zajęcia prowadzone przez native speakerów mobilizują uczestników do używania języka przez cały czas. W efekcie dzieci uczą się języka w warunkach tzw. immersji językowej. Stawiamy na dobrą zabawę, dzieci są zaangażowane. Nie oceniamy, a wspieramy i pomagamy się komunikować. Na tradycyjnych wyjazdach nie ma zbyt wielu szans na konwersacje (z uwagi na liczbę lektorów), za to często zdarza się program przypominający naukę w szkole, z ćwiczeniami i testami.

… sprawdź wszystkie różnice zanim podejmiesz decyzję

Opinie rodziców i uczestników

Zadowolenie to miara naszego sukcesu
 • Syn określił obóz jednym słowem – „genialny”. Świetni ludzie, piękne miejsce, wspaniała atmosfera. Ten obóz, to przede wszystkim zabawa (tak jak powinno być w wakacje), ale także nauka w bardzo przyjemnej formie. Język angielski towarzyszył już od pierwszej minuty spotkania na dworcu z Native Speakerami. Największym problemem dla syna było mówienie – często rozumiał pytanie, ale odpowiadał jednym wyrazem lub się blokował. Po obozie zaczął mówić zdaniami. Szczerze polecamy!

  Ewa Łukasik
  rodzic z Warszawy
 • Najlepsza reklamą jest fakt, że dzieci chcą jechać na obóz w przyszłym roku. Po przyjeździe mają ciągły kontakt z nativami i o niczym innym nie mówią tylko o obozie i o nativach. Syn nareszcie polubił angielski. Córka przeczytała już książkę po angielsku, a dzisiaj zaczyna następną. Syn przed wyjazdem bardzo się denerwował, ale już pierwszego dnia zadzwonił do nas szczęśliwy. NativesWorld ma świetnie dobraną kadrę i potrafi dotrzeć do młodzieży. Dzieci żałują że obóz trwał tylko tydzień.

  Karolina Truchanowska
  rodzic ze Szczecina
 • Najbardziej podobało mi się to, że mój Syn był zachwycony, bardzo wzmocniony, zmotywowany i otwarty po przyjeździe z obozu. Absolutnie jest to zasługa prowadzących, którzy potraktowali dzieciaki jak partnerów do wspólnej pracy, nie budowali hierarchii, tylko więź opartą na szacunku i dobrowolności. Szacun wielki i uznanie moje. Fajny był też program zajęć, atrakcyjny materiał i forma. Tomek najbardziej zachwycony był indywidualnymi konwersacjami 1:1, których było na prawdę dużo.

  Wioletta Mackiewicz
  rodzic z Rewala
 • Obóz NativesWorld to doskonała forma nauki języka dla młodzieży. Poza głównym założeniem obozu, jakim jest nauka języka, dzieci aktywnie spędzają czas podczas gier i zabaw, nawiązują znajomości (również z native speakerami, co może w dalszej przyszłości służyć nauce języka przez internet). Jedynym minusem jest to, że teraz córka mówi do mnie tylko po angielsku ”

  Martyna Malinowska
  rodzic z Niechorza
Zobacz co mówią

Uczestnicy

Native Speakerzy

Ciekawi ludzi z całego świata

W NativesWorld gościmy ciekawych i ambitnych ludzi z całego świata. Przyjeżdżają oni z konkretną misją – nauczać dzieci ich ojczystego języka i kultury w atrakcyjny i pełen pasji sposób.

Są to przeważnie studenci uczelni wyższych, aspirujący nauczyciele lub podróżnicy z doświadczeniem zawodowym.  Mają ciekawe pasje, którymi dzielą się z uczestnikami. Są wśród nas sportowcy np. reprezentanci Falklandów w piłce nożnej, filmowcy ze Stanów Zjednoczonych, pisarze z Indii, nauczyciele z Malty, założyciele fundacji dobroczynnych z Australii.

Sprawiają oni, że nasze wyjazdy są bardzo różnorodne, szczególnie pod względem akcentów, używanego słownictwa i tematyki rozmów. Miks osobowości sprawia, że uczestnicy doświadczają języka z wielu perspektyw, co nie jest możliwe w żadnej szkole językowej.

Zespół NativesWorld

tworzą eksperci językowi z Polski i zagranicy
Sascha Fahrbach

Sascha Fahrbach

Koordynator programu i współzałożyciel

Dorastał w Kalifornii. Mieszkał w siedmiu krajach, w tym we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Brazylii i Niemczech. W efekcie tego mówi w czterech językach. Istotą NativesWorld jest dla niego stworzenie przyjaznego środowiska nauki, gdzie można zanurzyć się w języku i budować pewność siebie dzięki kontaktom z ludźmi z całego świata.
Sascha rozwinął własne metody nauki na podstawie 10 letniego doświadczenia w prowadzeniu kursów na całym świecie. Sascha na co dzień obejmuje stanowisko PR-owe w branży technologicznej oraz komentuje aktualne wydarzenia w międzynarodowej telewizji. Uwielbia przyrodę, zwłaszcza wędrówki i żeglarstwo. Znajdziesz go na Twitterze @SaschaFahrbach.

Marie Kato-Kmieć

Marie Kato-Kmieć

Konsultant ds. Komunikacji i Edukacji

Urodzona w Japonii, ma polsko-japońskie korzenie. Mieszkała w Japonii, Australii, Polsce i Wielkiej Brytanii. Matka trójki dzieci. Po wielu latach pobytu za granicą wróciła do Warszawy. Marie zawodowo zajmuje się PR-em. Posiada bogate doświadczenie zarówno w sektorze prywatnym, jak i instytucjach publicznych m.in. w Ambasadzie RP w Londynie. Dziś zajmuje się głównie działalnością edukacyjną i wspieraniem organizacji charytatywnych, w tym również doradztwem brytyjskiej fundacji Down Syndrome Research Foundation (dsrf-org.uk).
W wolnym czasie prowadzi bloga Third Culture Me (thirdculture.me), można ją także śledzić na Twitterze @mariekatokmiec i Instagramie @thirdculturemum.

James Lovell

James Lovell

Lektor języka angielskiego

James ma 20 lat i pochodzi z Warwickshire w Anglii. Obecnie studiuje inżynierię lądową na prestiżowym University of Warwick. Lubi się uczyć, grać w badmintona oraz występować ze swoim zespołem. Często podróżuje po Wielkiej Brytanii na rowerze, ponieważ uważa, że to najlepszy sposób na zwiedzanie. James uwielbia pomagać dzieciom doskonalić język angielski poprzez konwersacje, gry i różnego rodzaju aktywności. Po powrocie z NativesWorld zdał sobie sprawę, jak dużo satysfakcji daje wspieranie innych i obserwowanie postępów jakie robią w języku. Zdecydował się powrócić do NativesWorld w 2020 roku w roli tutora.

Blog

Dowiedz się więcej o naszej działalności
Czytanki dla dzieci po angielsku

Czy czytanki dla dzieci po angielsku mają sens?

Wielu rodziców zapisuje swoje pociechy na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, gdyż jak twierdzą te w szkole bądź w przedszkolu niewiele dają. Dorośli chcą, aby ich dziecko od najwcześniejszych lat poznawało język obcy dlatego już nawet w żłobku prowadzone są kilkunastominutowe zajęcia przez wykwalifikowanych lektorów. Rodzice choćby nawet i chcieli wesprzeć proces uczenia się swoich...
Czytaj
Obóz językowy za granicą

Obozy językowe za granicą. O co należy zadbać?

Każdego roku tysiące dzieci wyruszają z Polski w różne zakątki Europy i świata na obozy językowe. Niestety na miejscu często okazuje, że to, co miało stać się dla nich niezapomnianą przygodą i krokiem milowym w nauce języka obcego, kończy się sporym rozczarowaniem. Chcesz tego uniknąć? Sprawdź, co musisz wiedzieć, żeby nie zmarnować pieniędzy i nie...
Czytaj

Dołącz do klubu NativesWorld

Dowiedz się pierwszy o promocjach i wyjazdach! 

 • Informacja dotycząca plików Cookies

Informacja dotycząca plików Cookies

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Dalsze informacje znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.